Annie - Μουσικοθεατρική Παράσταση

Το μήνυμα των Χριστουγέννων

μέσα από το πιο αγαπημένο και τρυφερό μιούζικαλ την Annie, σε διασκευή της εκπ/κού Θ. Αγωγής Ζέρβα Τέτης, παρουσίασαν οι μαθητές της ΣΤ1 τάξης την Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2014,σε μια μοναδική ξεχωριστή γιορτή  χαρίζοντας αισιοδοξία και ελπίδα σε μια δύσκολη εποχή, εξυψώνοντας την αξία της Αγάπης.
Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές και στους εκπαιδευτικούς για την υπέροχη παράσταση που μας χάρισαν, γιατί αναμφισβήτητα μικροί και μεγάλοι θεατές γίναμε κατά κάποιο τρόπο μέτοχοι στη διάδοση του μηνύματος  της Αγάπης, της συντροφικότητας, της ανάγκης για μια αγκαλιά.

Πολλά μπράβο και στους μαθητές  της Δ΄τάξης, καθώς  και στις δασκάλες και τη μουσικό του Σχολείου, που συμμετείχαν και πλαισίωσαν την όλη εκδήλωση στέλνοντας ευχές για υγεία και Αγάπη τη Νέα χρονιά που θα΄ρθει.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ MUSICAL ANNIE