Διδακτικό προσωπικό

Δράσεις Ευέλικτης Ζώνης

Στο πλαίσιο Προγραμμάτων της Ευέλικτης Ζώνης που υλοποιούνται στο Σχολείο και στο Πλαίσιο του Πολιτιστικού Προγράμματος, που θα υλοποιηθεί καθ΄όλη τη διάρκεια του Σχ. Έτους με θέμα:   «Η Τέχνη μας ενώνει»

Οι μαθητές της Α΄τάξης επισκέφτηκαν το Νέο Αρχαιολογικό Μουσείο

οι μαθητές της Γ΄τάξης συμμετείχαν σε εκπαιδευτική δράση στο Μουσείο Επιστημών & Τεχνολογίας του Παν/μίου με θέμα: «Η επικοινωνία παλιά και σήμερα»,

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ

οι μαθητές της ΣΤ΄  συμμετείχαν  σε εκπαιδευτικό πρόγραμμα  στο Μουσείο Επιστημών & Τεχνολογίας του Παν/μίου με θέμα: «Κυκλοφορώ με ασφάλεια στο Διαδίκτυο»,

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ

οι μαθητές των  Β΄, Δ΄, Ε΄τάξεων  επισκέφτηκαν  τις αθλητικές εγκαταστάσεις του Παν/μίου Πατρών στο πλαίσιο της Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού, όπου μαζί με τους  μαθητές της Α΄,Γ και ΣΤ΄τάξης. εκφράστηκαν ελεύθερα σε αθλητικές δραστηριότητες και αθλήματα.